Zakładki

Maj już sobie odszedł,a na moim stoliku pojawiło się kilka nowych książek.Ciekawa jestem jakie macie przyzwyczajenia,jeśli chodzi o czytanie książek.
Jestem jak już nie raz pisałam wielowątkowa i to samo dotyczy czytania książek.Najczęściej czytam 2-3 książki w tym samym czasie,nie brnąc za wszelką cenę do poznania zakończenia jednej,by zaspokoić ciekawość w kolejnej.Ot tak już mam,w tym samym czasie słucham audio booków,no bo przecież robiąc kolejne moje  handmade muszę czegoś słuchać,no czasami słucham też dobrej muzyki podczas robótki.
A jak książki to i zakładki .....znowu....:)
Pierwsza to zakładka z pszczółką 3D,a pszczoła kojarzy mi się z miodem ,więc połączyłam żółte 8mm kulki  korala z żółtym howlitem,który jak już wiecie jest kamieniem wiedzy i mądrości.Zakładka kolorystycznie utrzymana jest w starym złocie.
Książka-- Richard Paul  Evans" Dotknąć nieba"


Kolejna zakładka w tonacji srebrnej,zawieszka pawia .
Prezentuje ją na książce Iwony Menzel "Szeptucha" niezbadana jest siła modlitwy w walce z chorobą.Wierzyć czy nie w skuteczność tzw.Szeptuchy,przeczytajcie,polecam.

Ostatnia zakładka to zawieszka skręconego liścia,w kolorze srebrnym,z niebieską kulką shamballa i kuleczką niebieskiego jadeitu,który również ma wiele magicznych oddziaływań na nasz organizm.

A tak razem się prezentują

Pozdrawiam cieplutko
 i polecam kawusię z Albertem Einsteinem.

Komentarze

 1. Małgosiu, kolejne cudności.
  Boska jest zawieszka skręconego liścia.
  Pozdrawiam serdecznie:)

  OdpowiedzUsuń
 2. Bez zakładek ani rusz. Pszczółka urocza ale najbardziej podoba mi się liść. Pozdrawiam.

  OdpowiedzUsuń
 3. Cudne wszystkie :) Mnie też najbardziej urzekła ta z liściem :)
  U mnie też się niedługo pojawią jakieś zakładki, bo bawię się koralikami i gdzieś te moje wytwory muszę przyczepić :)
  Pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń
 4. Wszystkie bardzo udane, pszczoła wydaje mi się najzabawniejsza, chyba każda z Twoich książek ma swoją zakładeczkę... Przeważnie czytam jedną książkę choć zdarza mi się kilka...Pięknego dnia Gosiu..

  OdpowiedzUsuń
 5. Fantastyczne zakładki Gosiu, pozdrawiam!

  OdpowiedzUsuń
 6. Bardzo ładne zakładki. Oryginalne :)

  OdpowiedzUsuń
 7. Zakładki są przepiękne a kawusię to bym z tobą wypiła z tym Albertem - coś mnie w tamte wieki od kilkudziesięciu lat tak zaciąga - poważnie mówię ja nic tylko staromodna młodzieżowo dziwaczna dama jestem - hihihi - buziole ogromniaste ślę Marii

  OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz

Dziękuję Wszystkim za odwiedziny i pozostawiony komentarz :D
Miłych chwil w życiu życzę :)))